EverKleen

Everkleen_logo

  • Zapobiega tworzeniu się osadu
  • Pomaga utrzymać funkcjonalność
  • Zwiększa długotrwałość zbiornika
  • Zapewnia lepsze dostarczanie wody

Everkleen_img

Osadzający się na dnie zbiornika osad tworzy warstwę o niskiej przewodności cieplnej. Warstwa ta izoluje wodę od podgrzewającej ją energii cieplnej. Zmniejsza się przepływ ciepła, a to powoduje wzrost temperatury dna i zmniejszenie temperatury wody. W rezultacie zmniejsza się sprawność podgrzewacza i skraca się długotrwałość jego zbiornika.

System EverKleen zapobiega odkładaniu się osadu przy pomocy strumienia wody, wylatującego ze specjalnej dyszy na końcu rurki doprowadzającej wodę na dno podgrzewacza. Z dyszy tej wylatuje z dużą prędkością spiralny strumień wody, który uderza w dno zbiornika i powoduje silne wzburzenie osadu.

Efekt spiralny powoduje lepsze mieszanie kolumny wody co zapobiega jej uwarstwieniu. Woda w zbiorniku układa się w warstwy o różnej temperaturze, gdy często jest pobierana niewielka ilość wody. Najwyższa temperatura wody jest w górnej części zbiornika. System EverKleen znacznie redukuje wysoką temperaturę wody i poprawia dopływ wody w czasie pierwszej godziny użytkowania.

 

Richmond

Jedyny na rynku polskim zbiornikowy podgrzewacz wody
z systemem Everkleentm

czytaj więcej>>

EverKleen